بر اساس جدیدترین اخبار بازی، استودیو FatShark، سازنده‌ی بازی Warhammer: Vermintide 2، اطلاعات جدیدی از بسته الحاقی این بازی با نام Winds of Magic منتشر کرده است. این استودیو همچنین در حساب توییتر خود تیزری کوتاه از یکی از هیولاهای بازی با نام Minotaur منتشر کرده که به‌واسطه‌ی این DLC وارد بازی خواهد شد.

مینوتورها به‌عنوان ستون اصلی نژاد Beastmen یا مردان دیوی در دنیای وارهمر شناخته می‌شوند. این نژاد به‌طور کلی در بسته الحاقی جدید بازی یعنی Winds of Magic به‌عنوان جدیدترین دشمن شخصیت‌های اصلی، وارد بازی خواهد شد. این نژاد دارای نیروهای پیاده‌نظام، نیروهای ویژه و مخصوص، هیولاها و باس‌های متعددی خواهد بود که هریک قدرت‌ها و ویژگی‌های مختص‌به‌خود را دارا هستند. اگرچه در توییت این استودیو از هیولای مینوتور به‌عنوان یک باس یاد شده است، اما در حقیقت باید این موجود را در کنار موجودات دیگری مانند Rat Ogre و Bile Troll در شاخه هیولاها قرار داد. باس‌های داخلی این بازی هریک دارای نام مختص‌به‌خود هستند. البته هنوز برای این باس از نژاد مردان دیوی نامی توسط استودیو انتخاب نشده است.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: بازی ,نژاد ,به‌عنوان ,استودیو ,منتشر ,الحاقی ,بسته الحاقی ,مردان دیوی ,بازی خواهد ,منتشر کرده ,warhammer vermintide
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها